Ergonomiczne nosidełka dla dzieci Ergobaby

Nosidełka Ergobaby dla dzieci

Nosidełko dla dzieci do ogromne ułatwienie dla każdego rodzica. Pozwala ono nie tylko na dużą swobodę, ale także wzmacnia Waszą więź. Decydując się na zakup nosidełka dla dziecka, musisz pamiętać o tym, aby było ono w pełni bezpieczne dla maluszka. Nieodpowiednio doprasowane nosidło do noszenia może skutkować urazem kręgosłupa w młodym wieku. Kupując oferowane przez nasz sklep nosidła dla dzieci Ergobaby nie musisz niczym się martwić! Nie bez powodu marka ta zdobyła uznanie pośród rodziców oraz opiekunów na całym świecie. Ergonomiczne i łatwe w obsłudze nosidełka turystyczne Ergobaby zostały stworzone blisko 10 lat temu przez Karin Frost i cieszą się dużą popularnością i uznaniem na świecie. Ergobaby oferuje również otulacze dla niemowląt i ergonomiczne poduszki do karmienia piersi. Wybierz nosidło Ergobaby, a z pewnością tego nie pożałujesz!


Nosidło ergonomiczne Ergobaby – wygodne dla mamy i malucha

Nosidła ergonomiczne dla dzieci, które oferujemy, są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu w żaden sposób nie uczulają ani nie podrażniają nawet najbardziej delikatnej skóry maluszka. Ergonomiczne nosidło dla dziecka Ergobaby jest w pełni wygodne oraz komfortowe, nawet dla niemowlaka. Szeroki wybór wzorów i kolorów naszych nosideł sprawia, że bez najmniejszego problemu znajdziesz u nas nosidło dla chłopca, jak i nosidło dla dziewczynki. Ergonomiczne nosidełka Ergobaby przeznaczone są do noszenia dzieci i niemowląt. Są bezpieczne, ponieważ zapewniają dziecku anatomiczną i zdrową pozycję siedzenia. Kubełkowe siedzisko utrzymuje kolana dziecka na wysokości bioder lub powyżej nich, a jego kręgosłup w zakrzywionej pozycji „C”. Dodatkowo gwarantują dziecku odpowiednie podparcie kręgosłupa, główki oraz bioderek. Nosidełka Ergobaby wykonane są z miękkich i bezpiecznych materiałów, a dodatkowo szeroki biodrowy pas odciąża plecy podczas noszenia dziecka. W nosidełku Ergobaby możesz nosić dziecko w 3 lub 4 pozycjach. Dzięki wkładce dla noworodka w nosidełku Ergobaby możesz nosić swoje dziecko już od pierwszych dni jego życia. Nosidełka Ergobaby są przeznaczone dla dzieci do 3 lub 4 lat (waga 15-20 kg).

Dlaczego warto wybierać nosidła ergonomiczne dla dzieci?

Dzięki swojej funkcjonalności nosidła ergonomiczne dla dzieci idealnie sprawdza się w sytuacjach, w których wózek nie da rady. W nosidle dla niemowlaka lub starszego dziecka bez przeszkód będziesz w stanie zrobić szybkie zakupy wraz ze swoją pociechą. Nosidełka to także olbrzymie udogodnienie, gdy nadchodzi konieczność załatwienia ważnych sprawy, a żeby dotrzeć do wskazanego miejsca, należy skorzystać z komunikacji miejskiej. Każdy rodzic jednogłośnie przyzna, że wybawieniem w tej sytuacji jest nosidło dla dzieci i niemowląt. Nosidła ergonomiczne dla dzieci docenisz także podczas wykonywania codziennych czynności domowych, takich jak sprzątanie, czy gotowanie.


Filtruj produkty według:

Płeć

wyczyść

Wiek

wyczyść

Marka

Cena

wyczyść

Kolor

wyczyść

Rozmiar

Inne

wyczyść