Wróć na: Zabawki

Niedrogie zabawki polecane jako prezent - drobiazg dla dziecka.

Zastanawiasz się jak dobrać prezent dla dziecka? Być może wybierasz się w odwiedziny do świeżo upieczonych rodziców lub chcesz sprawić drobną przyjemność dziecku z Twojej rodziny – jeśli chcesz wybrać trafiony upominek dla dziecka, sprawdź selekcję przygotowaną przez sklep Mądra Mama. W tej kategorii zebraliśmy różnego rodzaju akcesoria oraz zabawki, które znakomicie sprawdzą się w charakterze drobnego prezentu z okazji odwiedzin lub urodzin, dla maluchów w każdym wieku. Niewielkie upominki dla dzieci to zwykle proste akcesoria, które przydadzą się rodzicom lub urozmaicą zabawę najmłodszym. Jeśli nie wiesz po co sięgnąć sprawdź, jakie propozycje przygotowaliśmy z myślą o niemowlakach, dzieciach do 3. roku życia oraz starszaków.

Drobne upominki dla najmłodszych dzieci

Odwiedzając dzieci w wieku niemowlęcym, warto przygotować dla brzdąca podarunek. Nawet jeśli sam obdarowany nie jest jeszcze na tyle duży aby docenić upominek, z pewnością zrobią to rodzice. Postaraj się zatem aby drobne upominki dla dzieci okazały się nie tylko piękne, ale także funkcjonalne. Polecamy przede wszystkim: gryzaczki oraz grzechotki, a także akcesoria, jak np. zawieszki i klipsy do smoczków. Po tego typu akcesoria rodzice sięgają każdego dnia. Aby upominek cieszył także oko, warto postawić na materiały takie jak naturalne drewno lub oryginalny wzór. Bardzo użyteczne dla młodych rodziców okażą się także akcesoria do wykorzystania w pokoju dziecka, jak np. puszki lub organizery na drobiazgi. 

Zabawki dla chłopców i dziewczynek – upominek dla dziecka

Na drobny upominek dla dziecka najlepiej sprawdzi się zabawka. Nie wiesz co wybrać? Na sam początek warto zorientować się ile lat ma brzdąc, którego planujemy obdarować. Sięgnij po produkt dostosowany do wieku dziecka – dzięki temu poziom trudności danej zabawy będzie dopasowany do jego umiejętności. Zabawki z drobnymi elementami polecane są dla maluchów, które ukończyły już trzy latka. W tym wieku maluchy odstawiają już najprostsze zabawki, szukając nowych wyzwań. 

Dla maluchów w wieku powyżej 36 miesięcy dostępny jest bogaty wybór prezentów, takich jak gry logiczne, układanki oraz zestawy do kreatywnej zabawy. Tego typu zabawki to opcja na wiele godzin znakomitej rozrywki, która może mieć przy tym walor edukacyjny! Dodatkowym atutem będzie jeśli upominki dla dzieci będziemy dobierać tematycznie, np. uwzględniając ich zainteresowania i pasje.

Małe upominki dla dzieci lubiących plastykę

Jeśli dobierasz małe upominki dla dzieci interesujących się rysunkiem lub malowaniem, sprawdź wybór kolorowanek i zabawek dedykowanych dla maluchów uzdolnionych artystycznie. Zainteresowania dzieci warto wspierać od najmłodszych lat – jeśli wiesz, że dziecko dla którego wybierasz prezent lubi wyrażać się artystycznie, wybierz zebrane w naszej ofercie kolorowanki oraz zestawy do malowania. To znakomita opcja dla maluchów w wieku przedszkolnym, które chętnie sięgają po przybory malarskie i uczą się nowych technik. Polecamy zestawy do samodzielnego szycia, tworzenia ozdób i akcesoriów oraz zeszyty artystyczne z naklejkami, które wymagają od malucha projektowania, treningu wyobraźni i wykorzystania nabytych na lekcjach plastyki umiejętności.

Piłka, pchełki, kalejdoskop – ponadczasowy upominek dla dziecka

Dobrą opcję stanowił będzie także uniwersalny i ponadczasowy upominek dla dziecka, z którego będą mogły korzystać maluchy w różnym wieku lub dzielić zabawkę z rodzeństwem. Zarówno chłopcy, jak i dziewczynki ucieszą się z prezentu w postaci piłki czy interesującej układanki. W ofercie proponujemy pięknie wykonane i trwałe zabawki takie jak drewniany kalejdoskop marki Plan Toys czy oryginalne wykończone gry zręcznościowe w stylu retro od Rex London. Stanowią one znakomitą alternatywę dla rozrywki elektronicznej, do której współcześnie przyzwyczajone są dzieci. Proponujemy układanki, takie jak puzzle czy tangramy, z których mogą korzystać domownicy w każdym wieku. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami.

Filtruj produkty według:

Płeć

wyczyść

Wiek

wyczyść

Marka

Cena

wyczyść

Kolor

wyczyść

Rozmiar

Inne

wyczyść