Suavinex

Suavinex to marka produkująca akcesoria i kosmetyki dziecięce, której siedziba i laboratoria mieszczą się w Hiszpanii. Firma istnieje od 1983 roku i jest jednym z największych potentatów rynku dziecięcego zarówno w samej Hiszpanii, jak i innych krajach europejskich. Firma specjalizuje się w produkcji akcesoriów dla niemowląt i dzieci, a także dla kobiet w ciąży, ale także współpracuje z organizacjami zajmującymi się działalnością charytatywną, ochroną środowiska oraz działającymi na rzecz osób niepełnosprawnych. To pierwsza firma, która zamienia smoczki, butelki itp. w prawdziwe akcesoria mody dla dzieci.

Każdego dnia tysiące rodzin na całym świecie doświadcza wyjątkowej i niepowtarzalnej chwili powitania nowego dziecka. Suavinex towarzyszy milionom domów w tej wyjątkowej podróży, jaką jest ciąża, poród i wychowywanie noworodka, potem niemowlęcia i małego dziecka. Lata nauki, ciężkiej pracy, także koncepcyjnej i doświadczenie uczyniły z firmy Suavinex wiodącą markę w sektorze małych produktów do pielęgnacji niemowląt. Dzięki Suavinex smoczki, butelki i klipsy do smoczków stały się teraz autentycznymi modnymi dodatkami. Ponadto, laboratoria Suavinex współpracują z naukowcami, czego owocem jest opracowywanie nowoczesnych i innowacyjnych technologii wspomagających zdrowie dzieci. Przykładem tu może być kolekcja Zero Zero, której główym produktem są butelki z opatentowanym systemem antykolkowym imitującym karmienie piersią. Butelki te zyskały pozytywne opinie położnych i doradczyń laktacyjnych, bowiem minimalizują ryzyko zaburzeń ssania u dziecka przy konieczności karmienia mieszanego. Cele zdrowotne, a dokładnie prawidłowy rozwój jamy ustnej, przyświecały także zaprojektowaniu nowego kształtu smoczków uspokajajacych i do butelek SX, z wąską podstawą. Smoczki były efektem współpracy firmy Suavinex z dentystami dziecięcymi. Używając takich smoczków można zminimalizować ryzyko nieprawidłowego zgryzu, a co za tym idzie zaburzeń mowy w przyszłości.

Portfolio produktów Suavinex rozrosło się z biegiem lat, aby dostosować się do potrzeb każdego klienta. Oferuje szeroką gamę produktów do karmienia, ssania, uspokajania, a także tekstyliów i kosmetyków o wyjątkowym wzornictwie i technologii. Firma, działając jak marki modowe, każdego sezonu wypuszcza kolekcje akcesorów. Dzięki temu każda mama i każdy tata mogą dobrać np. butelkę, smoczek, klips, etui, czy gryzak pod kątem zarówno potrzeb dziecka, jak i ulubionego designu.

Suavinex jako lider rynku produktów do pielęgnacji niemowląt jest członkiem Europejskiego Komitetu ds. Artykułów Stosowanych i Opieki nad Dziećmi, organizacji odpowiedzialnej za opracowywanie przepisów dotyczących produktów do pielęgnacji dzieci. Ponadto wszystkie smoczki do butelek i smoczki uspokajające są zatwierdzone przez Hiszpańskie Towarzystwo Stomatologii Dziecięcej (SEOP). Co istotne, firma wytwarza małe produkty do pielęgnacji niemowląt we Wspólnocie Europejskiej, co pozwala na kontrolowanie całego procesu. Akcesoria posiadają certyfikaty Aenor, takie jak normy UNE-EN ISO 9001:2000 i 14001:2004.

Filtruj produkty według:

Płeć

wyczyść

Wiek

wyczyść

Marka

Cena

wyczyść

Kolor

wyczyść

Rozmiar

Inne

wyczyść