Wróć na: Zabawki

Zabawki edukacyjne

Dzieci, zwłaszcza te najmłodsze odkrywają świat głównie poprzez zabawę. Odpowiednio dobrane zabawki edukacyjne zapoznają dzieci ze światem kształtów, kolorów, faktur i dźwięków. W kolejnym etapie uczą rozpoznawania cyfr oraz liter. Te często dość proste zabawki, tworzone są z uwzględnieniem potrzeb rozwojowych dzieci w danym okresie życia i ich możliwości poznawczych. W naszej ofercie znajdziesz różnego typu edukacyjne zabawki, które przykują uwagę dziecka, a także zachęcą je do aktywności związanych z wyrażaniem siebie.

Pobudź wyobraźnię malucha – zabawki edukacyjne dla dzieci

Wyobraźnia dziecka wymaga odpowiedniego aktywizowania i wsparcia. Maluchy uwielbiają wyzwania, zagadki logiczne oraz zadania, przy realizacji których mogą nauczyć się nowych umiejętności czy faktów. Zwykle nie trzeba wiele – kartka papieru oraz kredki to dobra podstawa. Aby jednak urozmaicić codzienną zabawę warto sięgnąć po zabawki edukacyjne, które dodatkowo rozbudzą ciekawość świata w dziecku.
W ofercie przygotowaliśmy ciekawe zestawy, układanki, akcesoria oraz zabawki do kreatywnej zabawy, takie jak:

  • zabawki do samodzielnego uszycia/przygotowania,
  • zestawy kreatywne do kolorowania, wyklejania, wycinania i projektowania,
  • wieloelementowe układanki,
  • łamigłówki logiczne,
  • wszechstronne klocki

  • oraz wiele, wiele innych produktów, które pomagają uzupełnić zabawę o nowe, interesujące zadania. Zabawy manualne, które uwzględniają samodzielne tworzenie przedmiotów, ozdób i zabawek to znakomite ćwiczenie na posługiwanie się narzędziami. Jeśli zdecydujemy się wykonać daną pracę razem z dzieckiem, wspólne spędzanie czasu z pewnością okaże się dodatkowym walorem zabawy. Dostępne w naszej ofercie zabawki edukacyjne dla dzieci można dobierać wedle konkretnych zainteresowań i pasji malucha, aby dalej rozwijać jego zainteresowania.

Czytaj więcej

Filtruj produkty według:

Płeć

wyczyść

Wiek

wyczyść

Marka

Cena

wyczyść

Kolor

wyczyść

Inne

wyczyść