Wróć na: Karmienie

Zestawy do karmienia

Dostępna w naszej ofercie zastawa stołowa składa się na piękne i funkcjonalne zestawy do karmienia niemowląt oraz nieco starszych dzieci. Do zaproponowania mamy coś na start dla noworodka, akcesoria dla początkujących w samodzielnym jedzeniu maluchów, a także coś dla starszaków, którzy już nie strącają naczyń ze stołu i uczą się posługiwać sztućcami. Zestawy do karmienia stanowią świetny pomysł na prezent, np. z okazji pierwszych urodzin. W tym wieku właśnie dziecko mniej więcej zaczyna spożywać posiłki stałe, a coraz częściej – również samodzielnie, chwytając pokarm rączkami, a następnie ucząc się używania sztućców.

Do wyboru proponujemy Państwu śliczne wzory i ciekawe kształty, które będą nie tylko prezentowały się pięknie na stole, ale mogą także zachęcić do jedzenia małego niejadka. Nasze zestawy często są także traktowane jako ozdoba kuchni, dobierane są tak, by pasowały do wystroju wnętrza. Do wyboru są piękne zestawy z butelkami, miseczkami, talerzykami, kubkami oraz sztućcami dostosowanymi do potrzeb najmłodszych dzieci.

Na początek: zestaw butelek dla noworodka

Najmłodsze dzieci do karmienia wymagają odpowiedniej butelki, ze smoczkiem, który pomoże uchronić przed dyskomfortem trawiennym i kolkami. Dobierając większy zestaw butelek dla noworodka wszystkie niezbędne akcesoria do karmienia dziecka można mieć pod ręką.

Czytaj więcej

Filtruj produkty według:

Płeć

wyczyść

Wiek

wyczyść

Marka

Cena

wyczyść

Kolor

wyczyść

Inne

wyczyść