Wróć na: Karmienie

Zestawy do karmienia

Dostępna w naszej ofercie zastawa stołowa składa się na piękne i funkcjonalne zestawy do karmienia niemowląt oraz nieco starszych dzieci. Do zaproponowania mamy coś na start dla noworodka, akcesoria dla początkujących w samodzielnym jedzeniu maluchów, a także coś dla starszaków, którzy już nie strącają naczyń ze stołu i uczą się posługiwać sztućcami. Zestawy do karmienia stanowią świetny pomysł na prezent, np. z okazji pierwszych urodzin. W tym wieku właśnie dziecko mniej więcej zaczyna spożywać posiłki stałe, a coraz częściej – również samodzielnie, chwytając pokarm rączkami, a następnie ucząc się używania sztućców.
 

Do wyboru proponujemy Państwu śliczne wzory i ciekawe kształty, które będą nie tylko prezentowały się pięknie na stole, ale mogą także zachęcić do jedzenia małego niejadka. Nasze zestawy często są także traktowane jako ozdoba kuchni, dobierane są tak, by pasowały do wystroju wnętrza. Do wyboru są piękne zestawy z butelkami, miseczkami, talerzykami, kubkami oraz sztućcami dostosowanymi do potrzeb najmłodszych dzieci.


Na początek: zestaw butelek dla noworodka


Najmłodsze dzieci do karmienia wymagają odpowiedniej butelki, ze smoczkiem, który pomoże uchronić przed dyskomfortem trawiennym i kolkami. Dobierając większy zestaw butelek dla noworodka wszystkie niezbędne akcesoria do karmienia dziecka można mieć pod ręką.
 

Marka HYGGE proponuje wieloelementowe zestawy do karmienia w pastelowych kolorach. Każdy z nich zawiera smoczek fizjologiczny (odpowiedni dla dzieci w wieku 0-6m), klips do smoczka, etui, pojemnik do przechowywania sypkich pokarmów, łyżeczkę i 3 butelki o różnych pojemnościach. Butelki można wymieniać według wieku i potrzeb dziecka, lub też korzystać z nich zamiennie, kiedy pozostałe są brudne.


Funkcjonalne zestawy do karmienia niemowląt


Maluchy chcą jeść samodzielnie, ponieważ aktywnie naśladują rodziców i starsze rodzeństwo. Jak wiadomo, nie zawsze pierwsze próby kończą się sukcesem, a nieraz większą jedzenia wyląduje dookoła dziecka, a nie w jego buzi. Proponowane przez nas zestawy do karmienia niemowląt wykonane są z lekkich i trwałych tworzyw, które są pozbawione szkodliwych substancji, takich jak BPA. Ponadto:


  • są odporne na uszkodzenia,
  • odpowiednio lekkie, aby dziecko mogło je utrzymać w rączce, a także można łatwo spakować je na wyjazdy,
  • można myć je w zmywarce lub ręcznie,
  • są trwałe, więc posłużą dziecku przez kilka kolejnych lat.

  • Naczynia, z których składa się każdy z dostępnych w naszej ofercie zestaw do karmienia niemowląt, są bezpieczne w kontakcie z żywnością. W butelkach można podawać formułę, kaszki lub musy, a miseczki i talerzyki sprawdzą się do serwowania dań obiadowych i przekąsek dla dziecka.

Wybierz zestaw do karmienia dziecka – obiad w towarzystwie całej rodziny


Masz w domu małego niejadka? Jest wiele sposobów na to, aby nakłonić dziecko do samodzielnego jedzenia i chętnego kosztowania nowych potraw. Jednym z nich jest postawić na odrębny zestaw naczyń i sztućców, z którego będzie korzystał tylko maluch. Jest to prosty trik psychologiczny. W końcu każdy, w tym także i dzieci, lubi otaczać się przedmiotami które zna i z których lubi korzystać.


Być może więc warto dobrać specjalny zestaw do karmienia dziecka? Proponujemy produkty marek takich jak HYGGE, Les Deglingos oraz Suavinex, które specjalizują się w tworzeniu akcesoriów dedykowanych dla najmłodszych. Produkty dobrane są w taki sposób, aby można było korzystać z nich w czasie spożywania różnych pokarmów – od płynnych po stałe. Specjalna konstrukcja, jak np. w przypadku kubeczków wyposażonych w dwa uwchyty, ułatwia dziecku utrzymanie naczynia w rączkach.


Odpowiednie naczynia to podstawa samodzielnej nauki jedzenia i posługiwania się zastawą stołową. To także niezwykle ważny element dla zainteresowania naszej pociechy jedzeniem. Dzięki temu brzdąc może znacznie chętniej próbować nowych produktów lub może zacznie nieco mniej grymasić przy swojej porcji. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Filtruj produkty według:

Płeć

wyczyść

Wiek

wyczyść

Marka

Cena

wyczyść

Kolor

wyczyść

Inne

wyczyść