Wróć na: Zabawki

Zestawy plastyczne do zabawy dla małych artystów

Nic tak dobrze nie pobudza wyobraźni najmłodszych, jak angażująca i kreatywna zabawa. Znakomitą pomocą w organizowaniu czasu wolnego naszej pociesze okażą się zestawy artystyczne dla dzieci. Wystarczą materiały, nieco wolnego miejsca i czasu oraz entuzjazm. To wyjątkowe zabawki, które mogą urozmaicić codzienną zabawę. Z ich pomocą z pewnością uda się zaangażować dziecko do wyrażania siebie poprzez prace manualne, takie jak malowanie, kolorowanie, projektowanie czy samodzielne wykonywanie prostych i bardziej skomplikowanych projektów. 

W naszej ofercie dostępne są zabawki kreatywne dla dzieci, dedykowane dla użytkowników w różnym wieku, już powyżej 3. roku życia. Gotowe zestawy nadają się także do wspólnej pracy z dzieckiem – nad projektem może pracować rodzeństwo lub dzieci wraz z rodzicami! Zaproponuj najmłodszym kreatywne zajęcie, które pobudzi ich wyobraźnię i zachęci do dalszej twórczości.

Zabawki plastyczne dla dzieci

Nauka rysowania i kolorowania staje się elementem zabawy dzieci dość wcześnie. Posługiwanie się kredkami, mazakami lub różnokolorową kredą to jednak nie tylko doskonała rozrywka, ale także aktywność, która polecana jest dla dzieci w różnym wieku, ponieważ: 

  • znakomicie wpływa na rozwój umiejętności z zakresu tzw. małej motoryki dłoni, 
  • pobudza kreatywność i wyobraźnię dziecka, 
  • pomaga w nauce rozróżniania kolorów i kształtów, 
  • uczy posługiwania się prostymi narzędziami

Czytaj więcej

Filtruj produkty według:

Płeć

wyczyść

Wiek

wyczyść

Marka

Cena

wyczyść

Kolor

wyczyść

Rozmiar

Inne

wyczyść