Wróć na: Karmienie

Bidony, kubki i niekapki dla dzieci

Korzystając z butelki, lub po zakończeniu jej stosowania przy karmieniu, maluch musi nauczyć się posługiwać sztućcami, a także korzystać z naczyń. Dla małych dzieci to wyzwanie, które wymaga czasu i może nieco wsparcia ze strony odpowiednich naczyń, zaprojektowanych specjalnie z myślą o potrzebach najmłodszych.

 

W naszej ofercie dostępne są bidony oraz kubeczki dla dzieci, które z pewnością okażą się pomocne przy pierwszych próbach samodzielnego picia. W zależności od wybranego modelu, bidony oraz kubeczki nadają się do użytku przez dzieci już od pierwszych miesięcy życia. Bidony z rurką mogą posłużyć maluszkowi nawet przez kolejnych kilka lat, jako wygodny pojemnik na napój, który można zabrać na wyjazd lub mieć przy sobie w czasie zabawy na placu zabaw. Poza samymi bidonami oferujemy również akcesoria, takie jak specjalne smycze, nakładki, wymienne rurki czy zestaw szczoteczek do wygodnego czyszczenia naczyń.


Bidon dla dziecka – w domu i poza nim


Proponujemy funkcjonalne bidony dla dziecka, które przydadzą się do wygodnego popijania soku lub wody. Zebraliśmy szeroki wybór różnorodnych modeli takich od takich marek jak: EQUA, Suavinex, Lassig, KIDodo, B.Box, Pura, Hygge czy Jack N’ Jill. To naczynia tworzone z uwzględnieniem potrzeb najmłodszych dzieci.

 

Bidony posiadają szczelne zamknięcie, lekki korpus wykonany z trwałych materiałów, silikonowy ustnik bądź rurkę, a także ergonomiczne uchwyty i estetyczny design. Wiemy, że bidon dla dziecka będzie użytkowany zarówno w domu, jaki i poza nim – z tego względu w ofercie znalazły się modele o różnej pojemności, które bez trudu zmieszczą się w koszyku przy wózku, torbie, plecaku lub mogą być bez trudu przenoszone przez dziecko.


Dobry materiał to podstawa – bidony oraz kubki dla dzieci


Stawiamy na bezpieczeństwo maluszków. Dostępne w sprzedaży bidony oraz kubki dla dzieci są wykonane z najlepszych materiałów. To przede wszystkim lekkie tworzywa sztuczne, które są w pełni bezpieczne pod kątem kontaktu z żywnością i napojami, ponieważ są wolne od szkodliwych substancji, takich jak bisfenole czy ftalany. W ofercie dostępne są także naczynia wykonane z eco plastiku, czyli mieszanki włókna ryżowego i polipropylenu.

 

Jeśli poszukujesz wszechstronnego bidonu, z którego dziecko będzie mogło korzystać przez dłuższy czas, postaw na termobutelki Pura wykonane ze stali nierdzewnej, które można dodatkowo uzupełnić w różne nakładki, takie jak: smoczki dla dzieci w różnym wieku, ustnik niekapek lub ze słomką, podróżną silikonową nakładkę czy ustnik sportowy dla starszych dzieci.


Kubeczki dla dzieci – lekkie i poręczne


Poza zamykanymi bidonami, polecamy również otwarte kubeczki dla dzieci, z których najmłodsi mogą korzystać w czasie posiłku, a także tzw. kubki treningowe z zamknięciem, które pozwalają na naukę samodzielnego picia, bez zbytniego rozlewania płynu.

 

Specjalne kubki dla dzieci 2w1 lub 3w1 są akcesorium, które można wykorzystywać już od pierwszych miesięcy życia dziecka, jako naczynie pośrednie między butelką, bidonem a “dorosłym” kubkiem. W zależności od wybranej nakładki, dziecko może wygodnie korzystać z naczynia w sposób zgodny z jego wiekiem, umiejętnościami i potrzebami. Kubeczki do nauki oraz kubki wielofunkcyjne są najczęściej wyposażone w wygodne uchwyty do przenoszenia i pewnego trzymania obiema rączkami.

 

W ofercie dostępne są również ekologiczne kubeczki wykonane z materiałów biodegradowalnych (w całości lub częściowo), jak np. wszechstronne kubeczki dla dzieci z łusek ryżowych i bambusa, a także nieprzewracalne kubki marki KIDodo wykonane z eko plastiku. Te ostatnie są wyposażone dodatkowo w przyssawkę, która unieruchamia kubek na blacie stołu lub krzesełka, dzięki czemu chroni naczynie przed przypadkowym potrąceniem i przewróceniem przez dziecko.

 

W ofercie zebraliśmy kubeczki i bidony różnej objętości, dzięki czemu bez trudu można dobrać naczynia odpowiednie dla najmłodszych maluchów (o objętości do 200 ml) oraz większe, które dziecko może zabrać ze sobą na spacer lub wycieczkę (o objętości powyżej 500 ml).

Filtruj produkty według:

Płeć

wyczyść

Wiek

wyczyść

Marka

Cena

wyczyść

Kolor

wyczyść

Rozmiar

Inne

wyczyść