Wróć na: Pielęgnacja

Zawieszki i klipsy do smoczków dziecięcych

Klipsy oraz zawieszki do smoczków, to przydatne akcesoria, niezastąpione w czasie spacerów czy podróży, ale przydatne także na co dzień, w domu. To niewielkie akcesorium pomaga chronić ukochany “uspokajacz” naszego dziecka przed zgubieniem, a dzięki kolorowej, wyrazistej stylistyce będzie także cieszyło oczy dziecka, stanowiąc dodatkową zabawkę i atrakcję. Proponujemy bogaty wybór klipsów, które można dopasować kolorem i stylem do wyglądu smoczka, tworząc w ten sposób piękny zestaw, odpowiedni np. na prezent dla przyszłej mamy.
 
Klipsy do smoczka umożliwią posiadanie go zawsze pod ręką, blisko dziecka. Poza nimi warto jednak pamiętać również o bezpiecznych opakowaniach na smoczek, które okażą się pomocne szczególnie podczas spacerów i w czasie podróży. W ten sposób smoczek zawsze będzie miał swoje bezpieczne miejsce i nie zginie pośród innych akcesoriów na dnie torby.

Zawieszka do smoczka w akcji

Najczęściej zawieszka do smoczka ma formę tekstylnej tasiemki, sznurka koralików lub lekkiego łańcucha, które ogniwa są wykonane z bezpiecznego dla dziecka tworzywa. Można natknąć się także na dekoracyjne modele, które swoim wyglądem przypominają maskotki i przytulanki z mnóstwem metek i elementów, którymi dziecko może się bawić. Zasada działania zawieszek jest banalnie prosta – jeden koniec służy do mocowania smoczka, a drugi, wyposażony w klips, umożliwia szybkie przypięcie w dowolnym miejscu, najczęściej na ubraniu dziecka. 
 
Kiedy najlepiej sięgać po klipsy do smoczka? W każdej sytuacji, kiedy możliwe jest upuszczenie ulubionego uspokajacza malucha. Na spacerze lub kiedy przenosimy dziecko, zawieszka utrzyma smoczek ponad ziemią, jeśli wymsknie się on z ust maleństwa. Będąc poza domem nie zawsze mamy możliwość szybkiego zdezynfekowania smoczka, a w takiej sytuacji oznacza to koniec używania go aż do powrotu do domu, gdzie go można umyć. 

Przywieszka do smoczka – funkcjonalna ozdoba

Każdy rodzić wie, że maluchy już od pierwszych chwil na świecie zaczynają się interesować otaczającymi je przedmiotami – zwłaszcza tymi, z których korzystają na co dzień, jak ulubiony kocyk, grzechotki lub przywieszka do smoczka. Dlaczego więc nie postarać się o to, aby miała ciekawą formę, która będzie atrakcyjna dla maleństwa? 
 
W naszej ofercie dostępne są ozdobne zawieszki wykonane z drewnianych koralików. Ich różnorodne kształty pozwalają maluchowi na trenowanie zmysłu dotyku, a kolory przykuwają jego uwagę. Co ważne, nasza pociecha może śmiało gryźć elementy, ponieważ ozdabiane są przy pomocy nietoksycznych farb i preparatów, które nie zaszkodzą małemu użytkownikowi. 
 
Proponujemy także estetyczne zawieszki w formie tasiemek z ozdobami, które są miękkie i lekkie, dzięki czemu nie przeszkadzają maluchowi w korzystaniu ze smoczka. W ofercie można znaleźć modele wyposażone w mały, składany ochraniacz na główkę smoczka, dzięki czemu tak zabezpieczony będzie mógł być spokojnie przechowywany w torbie lub w kieszeni.

Klipsy do smoczka – zestawy prezentowe

Piękne klipsy do smoczka mogą również stanowić znakomity prezent z okazji zbliżającego się baby shower lub urodzin pociechy. Zebraliśmy w ofercie piękne zestawy zawierające wysokiej jakości smoczki wraz z pasującymi do nich zawieszkami i klipsami. Tego typu produkty będą dopasowane kolorystycznie i wykończeniem. Proponujemy również samodzielne zawieszki wykonane z przyjemnych w dotyku, miękkich i lekkich materiałów, które można dodatkowo przewiązać na przegubie grzechotki lub zamocować na smoczku. Dzięki temu maleństwo zyska dodatkową zabawkę, która będzie wspierała rozwój jego umiejętności sensorycznych.
 
Warto zwrócić uwagę także na większe zestawy różnych akcesoriów, pośród których znaleźć można zawieszki do smoczka, ale także butelki, gryzaki i grzechotki, które razem będą tworzyły piękny komplet – idealny na prezent. Warto sięgać po wielofunkcyjne akcesoria, które będą chociażby w małym stopniu ułatwiać i usprawniać codzienne zabiegi pielęgnacyjne. 

Filtruj produkty według:

Płeć

wyczyść

Wiek

wyczyść

Marka

Cena

wyczyść

Kolor

wyczyść

Rozmiar

Inne

wyczyść