Wróć na: Zabawki

Przytulanki i maskotki

Przytulanki i maskotki dla dzieci – niezastąpione w rozwoju dziecka już od pierwszych dni


Przytulanki to najlepsi przyjaciele każdego dziecka, już od pierwszych chwil jego życia. Te urocze maskotki przede wszystkim pomagają maluchom rozwijać swoją inteligencję emocjonalną. Są one dla każdego dziecka niezwykle ważne i czymś, do czego zawsze można się zwrócić, przytulić i podzielić ważna informacją. W smutnych momentach przytulanki dla dzieci są genialnym wsparciem, a podczas zabawy niezastąpionym kompanem! Maskotki dla dzieci mają także wpływ na rozwój empatii u dziecka, ponieważ traktują one pluszaki niemal jak żywe osoby i zabierają je wszędzie, gdzie tylko się da. Odpowiednio dobrana maskotka dla dziecka zostanie jego towarzyszem na wiele, wiele lat! Jako profesjonalny sklep oferujemy naprawdę spory wybór przytulanek dla dzieci w bardzo atrakcyjnych cenach. Posiadamy zarówno maskotki niewielkich rozmiarów, które świetnie sprawdzą się jako przytulanki dla niemowląt, natomiast dostępne są także duże maskotki, które zachwycą nieco starsze dzieci. Lalki, owieczki, misie – co wybierasz?
 

Szeroki wybór maskotek i przytulanek dla dzieci


Doskonale wiemy, jak bardzo dzieci uwielbiają zabawki, a szczególnie maskotki i przytulanki. Z tego powodu przygotowaliśmy szerokie zestawienie produktów tak, aby każdy rodzic mógł znaleźć idealny model maskotki dopasowany do wieku malucha. Dostępne są:

  • przytulanki dla niemowlaków
  • lalka przytulanka
  • przytulanka dla dziecka DIY
  • miś przytulanka
  • przytulanka dla dziewczynki
  • przytulanka dla chłopca
  • przytulanka do spania

I wiele innych maskotek dla dzieci. Spraw przyjemność swojemu dziecku i spraw mu przyjaciela na długie lata, jakim będzie jego ulubiona maskotka. Wbrew pozorom przytulanka to bardzo istotna zabawka w życiu każdego dziecka i szybko może stać się najważniejszą osobą do skrywania sekretów i towarzyszem każdej drzemki. Gwarantujemy, że nasze maskotki dla dzieci to również świetny pomysł na prezent, z którego każdy maluch z pewnością się bardzo ucieszy!

Filtruj produkty według:

Płeć

wyczyść

Wiek

wyczyść

Marka

Cena

wyczyść

Kolor

wyczyść

Inne

wyczyść