Wróć na: Zabawki

Sensoryczne

Zabawka sensoryczna dla dziecka Madramama.pl


Zabawki sensoryczne to zabawki, które mają za zadanie stymulować rozwój umysłowy i fizyczny dziecka. Dzieciństwo to czas poznawania świata i okres, podczas którego dzieci mogą nauczyć się naprawdę wiele rzeczy. To właśnie dlatego warto od pierwszych chwil życia zachęcać swoje dziecko do zabawy sensorycznej. W naszym sklepie przygotowaliśmy szeroki asortyment zabawek sensorycznych dla dzieci, pośród których znajdziesz takie produkty jak:

  • zabawka sensoryczna dla niemowląt
  • zabawki sensoryczne dla rocznego dziecka
  • zabawki sensoryczne dla 2 latka
  • zabawka sensoryczna DIY
  • zabawki sensoryczne dla 3 latka
  • zabawka sensoryczna dla 5 latka

 

Co to jest zabawka sensoryczna?


Zabawki sensoryczne dla dzieci działają na różne zmysły dziecka. Zaczynając od wzroku, po dotyk, słuch, węch a czasami nawet smak. Posiadają ciekawe faktury, kształty i bardzo często mają odpowiednio dobrane kolory i dodatkowe elementy. Zabawki sensoryczne umożliwiają ciekawskim maluchom na badanie świata i stymulowanie swojego rozwoju fizycznego jak i umysłowego. Każda zabawka sensoryczna pozwala maluchowi poznać otaczający go świat różnymi zmysłami i zachęca do tego, aby dziecko dokładnie ją obejrzał, uważnie wsłuchiwał się w wydawane przez nie odgłosy, potrząsnął, powąchał bądź posmakował.
 

Zabawki sensoryczne dla dzieci – pozwól maluchowi poznawać świat!


Pośród naszego asortymentów dostępnych jest wiele zabawek sensorycznych, natomiast na szczególne wyróżnienie z pewnością zasługuje deska do balansowania. Deski do balansowania genialnie wspiera rozwój fizyczny dziecka, pobudza jego kreatywne myślenie i nigdy się nie nudzi! Mogą z niej korzystać zarówno najmłodsi, przedszkolaki jak i dorośli! Można na niej balansować, bujać się, może być ona zarówno siedziskiem, stolikiem a nawet zjeżdżalnią dla aut lub kołyską dla lalek i przytulanek. Zabawa na desce do balansowania pozwala trenować równowagę dziecka, wzmacnia mięśnie, kształtuje prawidłową postawę, buduje świadomość własnego ciała oraz kształtuje umiejętność skupiania się. Dostępna jest w wielu odsłonach, przez co każdy rodzic znajdzie idealną deskę dla swojego malucha. Niezależnie od tego, na jaką zabawkę sensoryczną się zdecydujesz to możesz mieć pewność, że otrzymasz produkt najwyższej jakości, który poprzez świetną zabawę będzie miał ogromny wpływ na rozwój Twojego dziecka!

Filtruj produkty według:

Płeć

wyczyść

Wiek

wyczyść

Marka

Cena

wyczyść

Kolor

wyczyść

Rozmiar

Inne

wyczyść