Wróć na: Karmienie

Talerzyki i sztućce

W wieku mniej więcej pół roku dzieci zaczynają już pierwsze, samodzielne próby posługiwania się naczyniami oraz sztućcami. Nic dziwnego, skoro w czasie posiłku obserwują rodziców i starsze rodzeństwo. Aby nauka mogła przebiegać jak najszybciej, w naszej ofercie zebraliśmy piękne naczynia dla niemowląt i małych dzieci, takie jak talerzyki oraz kubeczki, a także sztućce dla najmłodszych o bezpiecznej konstrukcji. Proponowane przez nas zestawy sztućców są w pełni bezpieczne, ponieważ materiały z jakich zostały wykonane są wolne od szkodliwych substancji, takich jak np. BPA. To przydatne akcesoria do samodzielnego jedzenia, dopasowane do potrzeb dziecka: łatwe w użyciu i utrzymaniu w czystości. Do tego proponowane w ofercie naczynia dla dzieci odznacza również śliczne wzornictwo.

Trwałe i funkcjonalne naczynia dla dzieci

Naczynia dla dzieci muszą być odpowiednio lekkie, a przy tym odporne na uszkodzenia. W czasie jedzenia niejednokrotnie wylądują na podłodze lub posłużą maluchowi jako zabawka. W naszej ofercie przygotowaliśmy wybór naczyń wykonanych z lekkich i wytrzymałych tworzyw, które oferują możliwość łatwego mycia – w przypadku niektórych modeli także w zmywarce.


Naczynia dla Twojego maluszka bardzo szybko mogą stać się akcesorium, do którego pociecha się przywiąże. Warto o tym pamiętać dokonując wyboru. Podobnie jak dorośli, tak i dzieci lubią używać swoich ulubionych naczyń. Różnokolorowe nadruki i piękny design oferowanych w sklepie produktów z pewnością zachęci każdego niejadka do samodzielnego jedzenia i nauki posługiwania się sztućcami.


Czytaj więcej

Filtruj produkty według:

Płeć

wyczyść

Wiek

wyczyść

Marka

Cena

wyczyść

Kolor

wyczyść

Inne

wyczyść