Naturalne kauczukowe gryzaki Oli & Carol

Naturalne zabawki i gryzaki Oli and Carol są wykonane z gumy kauczukowej. Są w 100% szczelne, nie mają żadnych dziurek, dzięki czemu doskonale sprawdzają się nie tylko jako gryzaki i sensoryczne zabawki, ale również mogą być bezpiecznie używane podczas kąpieli. Najbardziej znana to kolekcja warzywno-owocowa (Fruit & Veggies), która od razu stała się hitem zdobywając serca zarówno dzieci, jak i rodziców na całym świecie. Naturalnie wyglądający banan, arbuz, marchewka, brokuł, jarmuż i awokado nie tylko budują zdrowe przyzwyczajenia żywieniowe od pierwszych dni życia, ale również rozwijają dziecko sensorycznie.

Zabawki są całkowicie bezpieczne dla zdrowia dziecka, dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów i barwników. Marka Oli and Carol troszczy się bardzo mocno o środowisko naturalne, dlatego wszystkie produkty są biodegradowalne, nietoksyczne i opatrzone uznanym certyfikatem jakości.
Zabawki Oli and Carol są ręcznie malowane certyfikowanymi barwnikami spożywczymi, nie są sztuczne ani plastikowe. Dziecko może je gryźć zupełnie bezpiecznie.

Filtruj produkty według:

Płeć

wyczyść

Wiek

wyczyść

Marka

Cena

wyczyść

Kolor

wyczyść

Rozmiar

Inne

wyczyść