Wróć na: Sensoryczne

 

Deska do balansowania Original bez filcu niemalowana Wobbel
Deska do balansowania Original bez filcu niemalowana Wobbel
Deska do balansowania Original bez filcu niemalowana Wobbel
Deska do balansowania Original bez filcu niemalowana Wobbel
Wobbel może służyć jako podnóżek
Wobbel może służyć jako podnóżek
Deska nadaje się dla osób w różnym wieku
Deska nadaje się dla osób w różnym wieku
Wobbel to niekończąca się zabawa
Wobbel to niekończąca się zabawa
Balansowanie ma wiele zalet dla dziecka
Balansowanie ma wiele zalet dla dziecka
Deska Wobbel może mieć wiele zastosowań
Deska Wobbel może mieć wiele zastosowań

Deska do balansowania Original bez filcu niemalowana Wobbel

Deska do balansowania dla dzieci, młodzieży i dorosłych Wobbel Original, która przynosi wiele korzyści dla rozwoju psychoruchowego. Wspiera motorykę, usprawnia koordynację i koncentrację, pozytywnie wpływa na rozwój układu przedsionkowego, uczy cierpliwości i zachęca do wytrwałości, wpływa na tworzenie nowych połączeń pomiędzy neuronami. Koi emocje, wycisza, daje poczucie bezpieczeństwa. Deski Wobbel to także wyzwanie dla dziecięcej kreatywności. Mogą bowiem pełnić najróżniejsze role. Oprócz zabawki do balansowania mogą stać się kołyską dla lalek, wygodnym siedziskiem, podestem, torem dla autek, stolikiem. Deska może stać się designerskim elementem wyposażenia nowoczesnego wnętrza i doskonałym narzędziem do walki z nudą i lenistwem.
Wobbel Original® to najbardziej uniwersalny model deski. Przeznaczona jest dla dzieci bez ograniczeń wieku (maluchy oczywiście muszą bawić się pod czujnym okiem dorosłego). Udźwignie nawet 200 kg ciężar. Jest doskonale wyważona i stabilna..
Materiały: bukowe drewno warstwowe (sklejka), wersja nielakierowana do samodzielnego wykończenia.
Wymiary Wobbel Original: 90 x 30 cm
Waga Wobbel: 4,5 kg
Wobbel: dla wszystkich w wieku od 0 do 100 lat
Maksymalne dopuszczalne obciążenie: do 200 kg
OSTRZEŻENIA: Upewnij się, że Twoje dziecko zawsze używa Wobbela pod nadzorem osoby dorosłej. Zawsze używaj Wobbel na płaskiej i poziomej powierzchni. Używanie Wobbela na pochyłej i/lub nierównej powierzchni może spowodować przewrócenie Wobbela i spowodowanie obrażeń. Nigdy nie zakładaj skarpet ani gładkich butów. Nagie stopy lub buty, które nie są śliskie, zapobiegają wypadkom. Naucz swoje dziecko chodzić środkiem Wobbela, dzieci do 6 roku życia asekuruj ręką. Uważaj na palce – naucz dzieci aby zawsze trzymały palce z dala od krawędzi. Istnieje ryzyko uwięzienia palców i dłoni, jeśli dostaną się pod Wobbel, co może spowodować obrażenia. Upewnij się, że jest co najmniej 2 metry wolnej przestrzeni wokół Wobbela (w tym nie ma innych dzieci). Nie pozwól dziecku bawić się trzymając cokolwiek w buzi, np. podczas jedzenia czy picia. Wobbel nie jest łóżkiem ani łóżeczkiem. Nie pozwól swoim dzieciom spać w Wobbelu. Nie skacz na Wobbelu.
 
 
PORADY DOTYCZĄCE KORZYSTANIA Z WOBBELA: Wobbel jest przeznaczony do użytku w pomieszczeniach. Można go używać na zewnątrz, ale nie może być narażony na kontakt z wodą i wilgocią. Filc EKO może się mechacić. Nie ma to wpływu na użycie. Filc w modelach Pro i Starter jest płaski, gdy jest nowy i z czasem stanie się bardziej wełniany. Jeśli pod Wobbelem nie ma korka lub filcu, zalecamy użycie maty, dywanu lub wykładziny pod Wobbel. Chroni to zabawkę i podłogę a także tłumi dźwięk. W przypadku delikatnych podłóg, które nie są odporne na zarysowania, zawsze zalecamy używanie maty, dywanu lub wykładziny nawet gdy Wobbel posiada filc lub korek. Wobbel może zostać uszkodzony poprzez użytkowanie na twardych lub nierównych podłogach. Zwróć szczególną uwagę na podłogi z płytek. Korek i filc mogą chronić podczas używania go wypukłą stroną do góry. Przesuwanie lub przeciąganie Wobbela po podłodze stroną wklęsłą do góry, może spowodować uszkodzenie krawędzi. Nie przechowuj Wobbela w pobliżu źródła ciepła, takiego jak centralne ogrzewanie, a także w wilgotnym otoczeniu, (np. łazienka, nieogrzewana szopa, garaż). Użytkownikom, którzy są lub byli pod opieką fizjoterapeuty zaleca się skontaktowanie z tym terapeutą w celu znalezienia właściwego sposobu użycia Wobbel.
Wobbel to deska do balansowania. Inne zastosowania nie zostały przetestowane i certyfikowane, więc firma Wobbel B.V. nie może zagwarantować, że są bezpieczne.
Wobbel jest zabawką mobilną i, jak zawsze w przypadku tego rodzaju zabawek, podczas korzystania z niego wymagany jest nadzór rodziców lub dorosłych.
CZYSZCZENIE I KONSERWACJA: Zaleca się czyszczenie Wobbel wilgotną szmatką, w razie potrzeby w połączeniu z łagodnym detergentem. Ważne jest, aby po czyszczeniu wytrzeć go do sucha. Korek i filc najlepiej czyścić w ten sam sposób. Nie mocz korka ponieważ może to spowodować oderwanie kleju lub odkształcenie korka. Nie szczotkuj zbyt mocno filcu, ponieważ może to go uszkodzić.
 
SPECYFIKACJA: Wobbel jest wykonany z ekologicznie pozyskanego drewna bukowego (FSC), które jest prasowane i wykończone lakierami i bejcami na bazie wody.
Wobbel posiada certyfikat CE zgodnie z DYREKTYWĄ 2009/48 / WE PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY z dnia 18 czerwca 2009 r. W sprawie bezpieczeństwa zabawek.
Jest również testowany i certyfikowany zgodnie z normami ASTM F963-16 i AS / NZS 8124-1: 2016 | AS / NZS 8124-2: 2016 | AS / NZS 8124-3: 2012 + A1: 2016.
Został również dobrowolnie przetestowany aż do momentu zerwania. Testy te gwarantują bezpieczny limit wagi 200 kilogramów, (100 kilogramów dla Wobbel Starter).
 
Marka: Wobbel
Wiek:0m - 16l 
Płeć:Chłopiec, Dziewczynka
599 00  

Dostępne: 22 sztuk

Realizacja zamówienia: 3 - 7 dni

Zakupy od 200 zł Dostawa gratis
Dodaj opinię i zyskaj 5 zł

Polecamy również