Wróć na: Grzechotki i gryzaki

Promocja

 

Promocja

Gryzak - piszczek Barka | 100% kauczuk Hevea | Lanco
Gryzak - piszczek Barka | 100% kauczuk Hevea | Lanco
Gryzaki z kauczuku Hevea Lanco
Gryzaki z kauczuku Hevea Lanco

Gryzak - piszczek Barka | 100% kauczuk Hevea | Lanco

Lekki i bardzo miękki piszczący gryzaczek w kształcie statku-barki wykonany jest z naturalnego kauczuku z drzewa Hevea Brasilensis (ekologiczny, ulega biodegradacji w 100%). Jest łatwy do uchwycenia przez dziecko. Idelny do gryzienia i do zabawy podczas kąpieli.

Gryzaki kauczukowe Lanco są pomalowane ręcznie (z tego powodu poszczególne egzemplarze gryzaczka mogą się od siebie troszkę różnić) barwnikami spożywczymi, jest w 100% bezpieczny dla dziecka, nie zawiera żadnych toksycznych i niebezpiecznych substancji typu BPA, ftalany, czy metale ciężkie.

Produkcja: Hiszpania.

Gryzaczek posiada certyfikat CE, jest zgodny z normami En 71 (71.1, 71.2, 71.3).

Zapakowany w kartonik, nadaje się na prezent.

Rozmiar biedronki to około 8x6 cm.

Instrukcja użytkowania: zabawka nie nadaje się do sterylizacji ani mycia w zmywarce, nie wolno jej parzyć gorącą wodą, do wyczyszczenia wystarczy tradycyjne mycie mydełkiem lub użycie naturalnego płynu do dezynfekcji zabawek, nie należy wystawiać zabawki na bezpośrednie działanie promieni słonecznych lub przechowywać bezpośrednio przy źródle ciepła, nie wolno chłodzić w zamrażarce. W czasie użytkowania kolory zabawki mogą stawać się jaśniejsze, jest to proces naturalny.
 

Marka: Lanco
Wiek:0m - 1r 
Płeć:Chłopiec, Dziewczynka
25 00  

36 00

Dostępne: 1 sztuka

Realizacja zamówienia: 1 - 3 dni

Zakupy od 200 zł Dostawa gratis
Dodaj opinię i zyskaj 5 zł

Polecamy również