Wróć na: Butelki dla niemowląt

NOWOŚĆ

 

NOWOŚĆ

Butelka 270 ml smoczek fizjologiczny SX Pro średni przepływ Fox szara
Butelka 270 ml smoczek fizjologiczny SX Pro średni przepływ Fox szara
Butelka posiada prześliczny wzór Memories
Butelka posiada prześliczny wzór Memories
Butelka posiada innowacyjny smoczek
Butelka posiada innowacyjny smoczek
Suavinex Memories
Suavinex Memories

Butelka Suavinex 270 ml smoczek fizjologiczny SX Pro średni przepływ Memories zielona

Wyjątkowej jakości butelka z kolekcji Memories o pojemności 270 ml posiada nowatorski fizjologiczny smoczek SX Pro o średnim przepływie (idealnym dla małych niemowląt, w wieku minimum 3 miesiące i starszych), który został zaprojektowany z myślą o specyfice jamy ustnej niemowlęcia, którego dolna i górna szczęka szybko się rozwijają. Rewolucyjny kształt smoczka SX Pro pozwala językowi dziecka pozostać w pozycji, którą maluszek naturalnie i fizjologicznie posiada podczas karmienia piersią. Dzięki specjalnemu zaworowi antykolkowemu, który sprzyja równowadze ciśnień między zewnętrzną a wewnętrzną stroną butelki, korzystanie z tej butelki redukuje ryzyko pojawiania się kolki.
 
Butelki z linii Memories zostały opracowane z dbałością o najdrobniejsze detale po to, by zapewnić komfort zarówno mamie, jak i dziecku, a także by jak najmniej zaburzyć sposób ssania niemowlęcia.
 
 
Smoczek SX Pro posiada fizjologiczny kształt, jestzalecany przez stomatologów dziecięcych. Dzięki dłuższej szyjce dociera do połączenia twardych i miękkich warstw podniebienia, co, jak potwierdzają badania naukowe sprzyja bardziej naturalnemu odruchowi ssania. Szyjka smoczka została wypośrodkowanana w stosunku do jego podstawy, taki kształt sprawia, że picie z butelki jest wygodniejsze dla maluszków, które już same potrafią trzymać butelkę. Podstawa smoczka jest lekko zakrzywiona, dzięki czemu wspomaga prawidłowe ułożenie ust, języka i szczęki, pozwala także na większą adaptację, ponieważ ssanie można ćwiczyć chwytając smoczek od najbardziej wygodnego dla dziecka miejsca. Materiał, z którego wykonany został smoczek to ultra miękki, cieniutki i elastyczny silikon, który ma za zadanie imitować dotyk i teksturę brodawki mamy, a także idealnie dopasować się do kształtu podniebienia dziecka.
 
Butelka przeznaczona jest dla niemowląt 3m+ (ze względu na rodzaj smoczka).
 
Marka: Suavinex
Wiek:3m - 1r 
43 90  

Dostępne: 2 sztuk

Realizacja zamówienia: 1 - 3 dni

Zakupy od 250 zł Dostawa gratis
Dodaj opinię i zyskaj 5 zł

Polecamy również