Wróć na: Karmienie

Promocja

 

Promocja

Jednorazowe śliniaczki dla dzieci | Toly
Jednorazowe śliniaczki dla dzieci | Toly
Jednorazowe śliniaczki dla dzieci - opakowanie 8 sztuk | Toly
Jednorazowe śliniaczki dla dzieci - opakowanie 8 sztuk | Toly
Jednorazowe śliniaczki dla dzieci Toly - instrukcja użycia
Jednorazowe śliniaczki dla dzieci Toly - instrukcja użycia

Jednorazowe śliniaczki dla dzieci 8 sztuk | Toly

Jednorazowe śliniaczki dla dzieci przydadzą się będąc poza domem, gdzie dostęp lub używanie tradycyjnych śliniaków jest ograniczony.

Śliniaczki Toly wykonane zostały z dwuwarstwowego materiału: przód (zewnętrzna strona) to miła w dotyku bibułka z kolorowymi nadrukami zwierzątek, a tył (wewnętrzna strona) to specjalna powłoka ochronna z dwustronną taśmą klejącą.
Zewnętrzna strona śliniaka posiada rozkładaną kieszonkę, dzięki której wszelkie opadające kawałki jedzenia, nie trafiają na kolanka dziecka, tylko są w niej gromadzone.
Wewnętrzna strona śliniaczka pokryta jest specjalną powłoką, która zapobiega przenikaniu resztek jedzenia na ubranko dziecka oraz zapobiega namakaniu.

Użycie śliniaczka Toly jest bardzo proste. Należy wyjąć śliniak z opakowania, rozłożyć dolną kieszonkę i następnie nałożyć na ubranko dziecka.

Śliniaczki Toly® Bibs trafiły do nas z Holandii, gdzie są powszechnie używanym dodatkiem przy okazji każdej podróży, podobnie jak w Anglii, Niemczech czy też Francji.
 

Marka: Toly
Wiek:6m - 4l 
Płeć:Chłopiec, Dziewczynka
4 90  

9 90

Dostępne: 7 sztuk

Realizacja zamówienia: 1 - 3 dni

Zakupy od 250 zł Dostawa gratis
Dodaj opinię i zyskaj 5 zł

Średnia ocena: 3 (głosów: 1)

5 / 5

Alina Wos-Dobruca

2018-04-06

Bardzo wygodny w podrozy i podczas wizyty w restauracji. Dobrze wykonane. Zajmuja malo miejsca i najwazniejsze ze podobaja sie tez synkowi. Polecam

    Polecamy również