W 100% naturalne i ekologiczne chusteczki nawilżane dla dzieci i niemowląt wykonane z bambusa. Produkt The Cheeky panda to idealne rozwiązanie dla alergików

Cheeky Panda® to produkty ekologiczne produkty higieniczne wyprodukowane w 100% z bambusa. Cheeky Panda jest pierwszą na świecie firmą produkującą artykuły higieniczne posiadającą certyfikat FSC®. Marka  została stworzona przez dwóch młodych przedsiębiorców, Chrisa i Julie w styczniu 2016 r., po ich wycieczce do południowo-wschodniej Azji, gdzie byli świadkami marnotrawstwa tego cennego, przyjaznego zarówno środowisku jak i skórze surowca, jakim jest bambus.

Nawilżane chusteczki z bambusa Cheeky sprawdzą się nie tylko podczas zmiany pieluszki, ale również wtedy kiedy trzeba dziecko szybko doczyścić z zabrudzeń. Chusteczki Cheeky Panda można stosować na wszystkie obszary ciała, ponieważ są w 100% naturalne, zawierają aż 99% oczyszczonej wody i 1% ekstraktów z aloesu. Dzięki temu doskonale pozbywają się plam, pozostawiając na skórze efekt gładkości i nawilżenia. Produt w 100% biodegradowalny!

Filtruj produkty według:

Płeć

wyczyść

Wiek

wyczyść

Marka

Cena

wyczyść

Kolor

wyczyść

Rozmiar

Inne

wyczyść