Myjemy roślinami BeSymbio

BeSymbio to naturalne środki czyszczące, które zawierają biodegradowalne środki powierzchniowo czynne pochodzenia naturalnego. Użyte składniki mają pełną dokumentację, dotyczącą ich właściwości, skuteczności, ekologicznego pochodzenia, certyfikacji oraz bezpieczeństwa. Posiadają certyfikat Vegan. BeSymbio to polska marka i produkcja odbywa się w naszym kraju. Produkty pakowane są w szklane opakowania, które mogą zostać poddane recyklingowi.

BeSymbio Baby to produkty stworzone z myślą o rodzicach i bezpiecznej przestrzeni dla najmłodszych. Naturalne roślinne składniki aktywne pomogą zadbać o higienę zabawek, akcesoriów dziecięcych i wszelkich powierzchni, z którymi maluch ma styczność. Ze względu na naturalny skład, dziecko może bez obaw dotykać ich od razu po użyciu produktów i bezpiecznie poznawać świat.

BeSymbio Home to produkty stosowane do utrzymania czystości w domu. Ich receptury zawierają składniki roślinne, a także takie, które używane są w kosmetyce – między innymi glicerynę czy prebiotyk z cykorii stymulujący delikatną barierę ochronną skóry oraz propanediol, mający właściwości nawilżające.

Filtruj produkty według:

Płeć

wyczyść

Wiek

wyczyść

Marka

Cena

wyczyść

Kolor

wyczyść

Rozmiar

Inne

wyczyść