Wróć na: Karmienie

 

Torebki z nakrętką do przechowywania pokarmu 20szt. po 180ml | Suavinex

Woreczki przydadzą się do laktatora Suavinex ZERO, do przechowywania mleka i karmienia a dodatkowo są łatwe w użyciu i są wstępnie wysterylizowane.

Torebka na mleko z nakrętką jest kompatybilna z laktatorem Suavinex ZERO, dzięki adapterowi ABN (w zestawie z laktatorami), który umożliwia zasysanie mleka bezpośrednio do worka. Co więcej, jeśli masz adapter montażowy (w zestawie w pudełku z laktatorami), możesz dokręcić torebkę do gwintu butelki i od razu nakarmić dziecko bez konieczności przelewania pokarmu. Dzięki temu nie stracisz ani kropli mleka, a dodatkowo zapobiegniesz przedostaniu się powietrza, które może powodować kolki.

Torebki nadają się do przechowywania mleka w lodówce lub zamrażarce. Ich szeroka podstawa zapewnia niezbędną stabilność, a niezawodne zamknięcie zapewnia bezpieczne przechowywanie mleka. Każda torebka ma miejsce na zapisanie daty i przechowywanej ilości. Torebki są wstępnie sterylizowane. Kompatybilne z  podgrzewaczami do butelek, które podgrzewają pojemniki na mleko.

* Wymaga adaptera i uchwytu, który jest częścią laktatorów Suavinex. Karmienie musi być zawsze wykonywane przez osobę dorosłą.
* Przechowywać w temperaturze do -18 ° C

Marka: Suavinex
87 00  

Dostępne: 1 sztuka

Realizacja zamówienia: 1 - 3 dni

Zakupy od 250 zł Dostawa gratis
Dodaj opinię i zyskaj 5 zł

Polecamy również